طراحی جالب ظاهر جدید فروشگاه Galaxy Store

پنج شنبه 28 آذر 1398 201 بازدید کننده گروه آخرین اخبار

طراحی جالب ظاهر جدید فروشگاه Galaxy Store

به طور پیشفرض روی تمامی گوشی‌ها هوشمند شرکت سامسونگ فروشگاهی به نام Galaxy Store نصب شده است که کاربران می‌توانند از طریق این فروشگاه به برنامه‌هایی که در Google Play در دسترس آن‌ها قرار ندارد، دسترسی پیدا کنند و عناوینی مثل Fortnite که در برخی از کشورها امکان دانلود آن از طریق فروشگاه گوگل وجود ندارد را دریافت کنند. اما به تازگی در ظاهر این فروشگاه تغییراتی اعمال شده است که کاربران با اولین ورود به این فروشگاه متوجه آن خواهند شد.

به تازگی نسخه جدید از این فروشگاه منتشر شده است که به فروشگاه امکان استفاده از چند زبان جدید را می‌دهد و می‌توان گفت این فروشگاه در حال حاضر از ۱۰ زبان پشتیبانی می‌کند؛ اما یکی از وب‌سایت‌های بررسی کننده نرم افزارهای اندروید به تازگی اعلام کرده است که در نسخه جدید Galaxy Store که Galaxy Store v4.5.10.5 نام دارد، رابط کاربری جدید استفاده شده است و کاربران با ورود به این نسخه شاهد یک منو چند لایه و دسته بندی شده خواهند بود.

 

 

منوی جدید اضافه شده به Galaxy Store به کاربران امکان جست‌وجوی راحت در محیط فروشگاه و راحت‌تر پیدا کردن برنامه مورد نظرشن را خواهد داد؛ همچنین کاربران هنگام کار با این نسخه از گلکسی استور احساس خوبی خواهند داشت و به نوعی طراحی جدید فروشگاه شرکت سامسونگ به دل تمامی کاربران خواهد نشست.

علاوه بر این در بروزرسانی جدید این فروشگاه، حالت تیره نیز به فروشگاه اضافه شده است که با فعال شدن این حالت در بخش تنظیمات گوشی، حالت تیره در فروشگاه گلکسی نیر فعال خواهد شد؛ این قابلیت برای فروشگاه گلکسی بسیار با تاخیر عرضه شد چرا که بسیاری از نرم افزار‌های رده پایین موجود در بازار از مدت‌ها پیش این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده بودند. با این حال باید در آینده شاهد اعمال تغییرات بیشتری در این فروشگاه باشیم چرا که آنطور که سامسونگ انتظار دارد از این فروشگاه استقبال نشده است.


طراحی جالب ظاهر جدید فروشگاه Galaxy Storeنظام آوران12/19/2019به طور پیشفرض روی تمامی گوشی‌ها هوشمند شرکت سامسونگ فروشگاهی به نام Galaxy Store نصب شده است که... به طور پیشفرض روی تمامی گوشی‌ها هوشمند شرکت سامسونگ فروشگاهی به نام Galaxy Store نصب شده است که کاربران می‌توانند از طریق این فروشگاه به برنامه‌هایی که در Google Play در دسترس آن‌ها قرار ندارد، دسترسی پیدا کنند و عناوینی مثل Fortnite که در برخی از کشورها امکان دانلود آن از طریق فروشگاه گوگل وجود ندارد را دریافت کنند. اما به تازگی در ظاهر این فروشگاه تغییراتی اعمال شده است که کاربران با اولین ورود به این فروشگاه متوجه آن خواهند شد.به تازگی نسخه جدید از این فروشگاه منتشر شده است که به فروشگاه امکان استفاده از چند زبان جدید را می‌دهد و می‌توان گفت این فروشگاه در حال حاضر از ۱۰ زبان پشتیبانی می‌کند؛ اما یکی از وب‌سایت‌های بررسی کننده نرم افزارهای اندروید به تازگی اعلام کرده است که در نسخه جدید Galaxy Store که Galaxy Store v4.5.10.5 نام دارد، رابط کاربری جدید استفاده شده است و کاربران با ورود به این نسخه شاهد یک منو چند لایه و دسته بندی شده خواهند بود.  منوی جدید اضافه شده به Galaxy Store به کاربران امکان جست‌وجوی راحت در محیط فروشگاه و راحت‌تر پیدا کردن برنامه مورد نظرشن را خواهد داد؛ همچنین کاربران هنگام کار با این نسخه از گلکسی استور احساس خوبی خواهند داشت و به نوعی طراحی جدید فروشگاه شرکت سامسونگ به دل تمامی کاربران خواهد نشست.علاوه بر این در بروزرسانی جدید این فروشگاه، حالت تیره نیز به فروشگاه اضافه شده است که با فعال شدن این حالت در بخش تنظیمات گوشی، حالت تیره در فروشگاه گلکسی نیر فعال خواهد شد؛ این قابلیت برای فروشگاه گلکسی بسیار با تاخیر عرضه شد چرا که بسیاری از نرم افزار‌های رده پایین موجود در بازار از مدت‌ها پیش این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده بودند. با این حال باید در آینده شاهد اعمال تغییرات بیشتری در این فروشگاه باشیم چرا که آنطور که سامسونگ انتظار دارد از این فروشگاه استقبال نشده است.5.0

دسته بندی خبرها

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید